Horyinfo.cz, Čtvrteční promítání Máry Holečka v divadle Minor

18/11/2008 19:21

Čtvrteční promítání Máry Holečka bude v divadle Minor

Dnes mi byla poslána e-mailem zpráva, že na Baráčnické rychtě, kam jsem vás všechny ještě před pár dny srdečně zval, kde měla proběhnout premiérová přednáška expedice DEVOLD TripleNorthWalls z asijského putování se konat N-E-B-U-D-E. Nelenil jsem a hned z rána vystartoval do kdysi oblíbené restauračky.
„Nezbláznili jste se?!“, bylo jediné co jsem dokázal ze sebe vypravit. V zavlhlých očích hlavního Bosse se odrážela rádoby bolestná účast. „Vedení podniku se Vám tímto velice omlouvá, zde vracíme zálohu za pronájem sálu včetně kopance do řitě, který Vás elegantním obloukem přenese až na dlažbu. Holt lezení po kopcích musí ustoupit lukrativnějšímu, narychlo zařazenému koncertu."
Shrábnul jsem své prachy, odpočítal odpustkový milodar, který letěl k jejich nohám, a s přátelským pozdravem „NASRAL“ vypochodoval na čerstvý vzduch.
Takže přátelé, vše se přesouvá do divadla MINOR -Vodičkova 6 na Práglu jedna. Vchod do divadla je z Navrátilovy ulice, kolmé na ulici Vodičkova, kde cca po 15metrech,bude upoutávač do vnitřních prostor. Více na www.minor.cz nebo na plánku v příloze. Začátek posouvám na 20.30 a datum stejný čili tento čtvrtek 20.11. 
Moc se Vám všem omlouvám za způsobené čachry machry a znovu prosím o Vaši přízeň. Na oplátku se pokusím ve čtvrtek zvrátit nepřízeň osudu a potěšit vaše oko i duši pěknými obrázky.