Sponzoři...

Jste zde

Sponzoři

Logo

Big Shock! - Jedinečný energeťák, který dokáže oslovit největší tlupu lidí. Svým složením s nejvyšším povoleným množstvím kofeinu, taurinu a řadou vitamínů již několik let dodává tu správnou dávku energie. Atraktivní cena, big balení a vyvážená lahodná chuť si získala své příznivce, jejichž počet se neustále zvyšuje.


Logo

Panasonic - Jeden z největších výrobců spotřební elektroniky.


Logo

KLÄTTERMUSEN – Švédský výrobce špičkového outdoorového oblečení bez kompromisů.


Logo

GOAL ZERO – Zelená obnovitelná energie. GOAL ZERO je inovátorem v oblasti přenosných solárních systémů, které kdykoliv a kdekoliv napájí celou řadu zařízení s USB nebo stejnosměrným či střídavým proudem. V produktech GOAL ZERO, které zahrnují plně solární systémy, jako jsou solární panely, power packy a příslušenství, se spojuje přenositelnost, výkon a jednoduchost použití. Všechny jsou navrženy tak, aby pracovaly v dokonalé souhře…


Logo

Alberon - Instalace mikrovlnných technologií a poskytování služeb ISP (Internet Service Provider). Další služby: instalace a servis strukturovaných kabeláží • prodej produktů Apple • kompletace a prodej PC sestav E-Link, LYNX, HP TOP a Fujitsu Siemens • nabídka navigačních GPS zařízení • záchrana dat z poškozených médií (HDD, CD, DVD, flashdisk,…) • servis PC sestav, notebooků a ostatního hardwaru,… • prodej antivirového systému NOD 32 • poskytování hlasových služeb - Alberon VoIP • webhosting


Logo

EASY SUPPORT s. r. o. - společnost se zaměřuje především na prodej akciových společností (a. s.) a společností s ručením omezeným (s. r. o.).
Další služby: prodej firem - ready made - převod na nového nabyvatele do 24 hodin kdekoliv v ČR • založení společnosti na klíč • bezplatný informační servis • služby spojené se správou společnosti (rozšíření formy podnikání, jmenování jednatelů, převod obchodních podílů, navýšení základního kapitálu, transformace s. r. o. v a. s., fůze společností,…) • osobní kontakt v Praze, Ostravě, případně v Brně a Olomouci


Logo

SUUNTO - Finská společnost SUUNTO byla od 30. let minulého století průkopníkem ve výrobě kompasů a později stanula v čele vývoje potápěčských instrumentů. Roku 1999 uvedla na trh první skutečně outdoorové hodinky - náramkové počítače s funkcemi pro pobyt v přírodě (výškoměr, barometr, elektronický kompas, teploměr, GPS, tepová frekvence atd.) a v loňském roce rozšířila nabídku o tréninkové modely.


Logo

Rock Empire - Specialista na výrobu horolezeckých úvazků, smyček a dalšího horolezekého vybavení. Výrobky se prodávají na všech kontinentech ve více než 30 zemích celého světa. Firma Rock Empire s. r. o. je úzce spjata s firmou HUDYsport a. s.


Logo

BERGANS – Tradiční výrobce široké škály vybavení do přírody.


Logo

ČHS - Český horolezecký svaz je občanské sdružení, které sdružuje horolezce, sportovní lezce a skialpinisty. Většině členů ČHS se horolezectví a dalším blízkým disciplínám věnují amatérsky, ve volném čase, ale zvyšuje se podíl těch, kteří se lezení věnují závodně. Mnoho reprezentantů ČHS patří ve svých disciplínách k absolutní světové špičce.


Logo

Oakley - Špičkové brýle pro sport, město i kancelář. Dokonalý design a technické parametry přinášejí novou kvalitu pro tisíce spokojených zákazníků.


Logo

Tendon - Nová progresivní značka horolezeckých lan špičkové kvality.


Logo

La Sportiva - Výrobce špičkového vybavení nejenom do hor.


Logo

Raveltik - Česká výrobní společnost, která je již od roku 1998 zaměřena na vývoj a výrobu horolezeckého vybavení a součástí pro práce ve výškách.


Logo

HUDYsport a. s. - Největší síť outdoorových prodejen v České a Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí od roku 1990.


Logo

DEVOLD – Norské vlněné funkční termoprádlo, které si zvolili už Nansen a Amundsen.


Logo

Horo R Sport - Prodáváme to, co sami používáme. Díky těmto zkušenostem nabízíme opravdu ověřené a kvalitní vybavení do hor, pro sport a volný čas.


Logo

LokalBlok - Sportovní bar, příjemná restaurace s letní zahrádkou a největší boulderová stěna v České republice. Přes 500 m² lezeckých profilů s více než 60 vyznačenými cestami různé obtížnosti.
Kde nás najdete? V Praze 5 na Nám. 14. října 10.


Logo

BRICKBOX DIGITAL MEDIA - Hlavní dodavatel služeb v oblasti digitální distribuce obsahu a optických replikovaných nosičů Blu-ray, CD, DVD, EcoDisc a UMD. Poskytuje komplexní portfolio od plánování až po dodání do obchodů.


Logo

DIGI TRADE - Význačná společnost na trhu informačních technologií, kde působí již patnáct let. Služby zajišťované naší společností jsou zaměřené na vývoj, provoz a rozvoj informačních systémů. Naším hlavním zájmem je poskytnout zákazníkovi komplexní řešení a docílit tak maximální využití jeho zdrojů a potenciálu. Tento cíl je naplňován především díky profesionálnímu a citlivému přístupu ke každému zákazníkovi.


Logo

OEAV - Rakouský horský svaz - Oesterreichischer Alpenverein, ve zkratce OEAV - sdružuje všechny zájemce a milovníky hor a horské přírody i všechny aktivně i sportovně založené osobnosti i rodiny. Je to sdružení dobrovolné, každý se stává členem tohoto svazu na základě svého dobrovolného rozhodnutí. Členství v tomto horském svazu začala společnost ALPY nabízet pro české zajemce již v roce 1991, v roce 2008 bylo prostřednictvím ALPY registrováno v Alpenvereinu již více než 17 000 členů.


Logo

Lidé&Hory - Časopis Lidé&Hory je celobarevný dvouměsíčník o rozsahu 70 stran, který osloví všechny vyznavače sportů provozovaných v horách. Čtenářům nabízíme zajímavé články ze všech druhů sportovních aktivit vykonávaných v horách po celém světě.


Logo

Horyinfo.cz - Komunitní webový portál o horách a činnosti v nich, horolezectví, turistice, speleologii, skialpinismu, sportovním lezení, boulderingu a tak dál


Logo

Česká televize - Veřejnoprávní televize


Logo

Lezec.cz - Komunitní webový portál o sportovním lezení, horolezectví, skialpinismu, boulderingu,…


Logo

X-man - Web pro muže, kteří se nebojí žádné akce.

© 2005 - 2017 marekholecek.cz | XHTML