Sponzoři...

Jste zde

Sponzoři

Logo

HUDYsport a. s. - Největší síť outdoorových prodejen v České a Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí od roku 1990.


Logo

Big Shock! - Energetický nápoj Big Shock! je u nás již několik let nejprodávanější nápoj svého druhu. Svým složením, nejvyšším povoleným množstvím kofeinu, taurinu a vitamínů, ale i lahodnou vyváženou chutí se stal jedničkou na českém trhu.


Logo Conseq

Conseq Investment Management je investiční manažer s více než 20letou historií, jehož důvěru si získalo již přes 300 tisíc klientů. Kromě obhospodařování podílových fondů nabízí mimo jiné i služby Wealth Managementu pro privátní klienty i klienty z řad podniků, nadací nebo obcí. Od roku 2012 je součástí skupiny Conseq i Conseq penzijní společnost, nabízející doplňkové penzijní spoření. S objemem majetku pod správou přes 48 miliard Korun je skupina Conseq největším českým nezávislým investičním manažerem.


Logo

Alberon - Instalace mikrovlnných technologií a poskytování služeb ISP (Internet Service Provider). Další služby: instalace a servis strukturovaných kabeláží • prodej produktů Apple • kompletace a prodej PC sestav E-Link, LYNX, HP TOP a Fujitsu Siemens • nabídka navigačních GPS zařízení • záchrana dat z poškozených médií (HDD, CD, DVD, flashdisk,…) • servis PC sestav, notebooků a ostatního hardwaru,… • prodej antivirového systému NOD 32 • poskytování hlasových služeb - Alberon VoIP • webhosting


Logo mBlue

mBlue Czech - Personální agentura. Poskytujeme prvotřídní servis zákazníkům tak, aby mBlue vždy doporučovali jako prvního dodavatele v oblasti náboru vyššího i středního managementu a v poradenství při implementaci a změnách HR softwaru a souvisejících procesů.


Logo

DEVOLD – Norské vlněné funkční termoprádlo, které si zvolili už Nansen a Amundsen.


Logo Mammut

Mammut - Švýcarská firma Mammut je jednou z nejznámějších firem v oboru výrobků pro Outdoor. Mammut je proslulým výrobcem lan, horolezeckého vybavení a outdorového oblečení…


Logo

La Sportiva - Italský výrobce outdoorového vybavení s dlouholetou tradicí. Vyrábí širokou škálu bot, sportovního oblečení a lezeček.


Logo

Tendon - Progresivní značka horolezeckých lan špičkové kvality. Dynamická lana značky Tendon jsou určena pro jištění při výstupu i sestupu, s nabídkou dosti širokou, abyste mohli zvolit to správné s ohledem na druh lezení.


Logo Jetboil

Jetboil - Jetboil nabízí unikátní vařiče, které využijete prakticky kdekoli. V portfoliu Jetboil jsou vařiče od ultralevé titanové varianty pro jednu osobu až po varné systémy pro celé skupiny. Vlajkovou lodí rodiny vařičů je vařič Flash, který se dá stručně charakterizovat jako rychlovarná konvice na cesty.


Logo

GOAL ZERO – Zelená obnovitelná energie. GOAL ZERO je inovátorem v oblasti přenosných solárních systémů, které kdykoliv a kdekoliv napájí celou řadu zařízení s USB nebo stejnosměrným či střídavým proudem. V produktech GOAL ZERO, které zahrnují plně solární systémy, jako jsou solární panely, power packy a příslušenství, se spojuje přenositelnost, výkon a jednoduchost použití. Všechny jsou navrženy tak, aby pracovaly v dokonalé souhře…


Logo

SUUNTO - Finská společnost SUUNTO byla od 30. let minulého století průkopníkem ve výrobě kompasů a později stanula v čele vývoje potápěčských instrumentů. Roku 1999 uvedla na trh první skutečně outdoorové hodinky - náramkové počítače s funkcemi pro pobyt v přírodě (výškoměr, barometr, elektronický kompas, teploměr, GPS, tepová frekvence atd.) a v loňském roce rozšířila nabídku o tréninkové modely.


Logo

ČHS - Český horolezecký svaz je občanské sdružení, které sdružuje horolezce, sportovní lezce a skialpinisty. Většině členů ČHS se horolezectví a dalším blízkým disciplínám věnují amatérsky, ve volném čase, ale zvyšuje se podíl těch, kteří se lezení věnují závodně. Mnoho reprezentantů ČHS patří ve svých disciplínách k absolutní světové špičce.


Logo

OEAV - Rakouský horský svaz - Oesterreichischer Alpenverein, ve zkratce OEAV - sdružuje všechny zájemce a milovníky hor a horské přírody i všechny aktivně i sportovně založené osobnosti i rodiny. Je to sdružení dobrovolné, každý se stává členem tohoto svazu na základě svého dobrovolného rozhodnutí. Členství v tomto horském svazu začala společnost ALPY nabízet pro české zajemce již v roce 1991, v roce 2008 bylo prostřednictvím ALPY registrováno v Alpenvereinu již více než 17 000 členů.


© 2005 - 2017 marekholecek.cz | XHTML